Zarabiamy na lokatach.

Lokata na dobry start w Eurobanku.

Lokata na dobry start to propozycja dla nowych klientów, jaką przygotował Eurobank. Jest to lokata ze stałym oprocentowaniem wynoszącym 2,5% w skali roku. Zakres kwot jest nieco inny niż w przypadku wielu innych ofert. Depozyt można założyć dysponując minimalną kwotą 200 złotych. Maksymalnie na lokacie można wpłacić 50 000 złotych. Lokatę założymy online, poprzez aplikację mobilną lub w oddziale banku. Trzeba najpierw założyć konto. Wpłata na okres trzech miesięcy kwoty 10 000 złotych pozwala na zarobek w wysokości 49,93 złotych. Mamy gwarancję kapitalizacji odsetek na koniec okresu, a konsekwencją zerwania lokaty jest utrata tych odsetek. Nie warto zrywać lokat przed czasem.

Lokata internetowa 2,5% w Alior Banku.

Aliror Bank oferuje nowym klientom lokatę internetową 2,5%. Jak łatwo wywnioskować po samej nazwie oprocentowanie jest stałe i wynosi 2,5% w skali roku. Zakładając lokatę na okres 90 dni o wartości 10 tysięcy złotych zarobimy 49,93 złote. minimalna kwota na lokacie to 1 000 złotych, zaś maksymalna 200 000 złotych. Depozyt można założyć online i co warto zaznaczyć klient nie musi zakładać w banku konta. Odsetki kapitalizowane są przez bank na koniec okresu i jeżeli klient zerwie lokatę przed końcem wszystkie te odsetki utraci. To o czym warto wiedzieć, to fakt że nasz wkład objęty jest gwarancją BFG. Oznacza to, że w sytuacji kiedy bank ogłosi upadłość nie utracimy pieniędzy jakie na tą lokatę wpłaciliśmy. Razem z odsetkami trafią z powrotem na nasze konto.

Lokata mobilna w Banku Millennium.

Wszyscy klienci Banku Millennium mogą założyć lokatę mobilną, ze stałym oprocentowaniem równym 2,5% w skali roku. Lokata trzymiesięczna o wartości 10 000 złotych daje zarobek rzędu 49,93 złotych. Zakres kwot na lokacie obejmuje przedział od minimalnych 500 złotych do 10 000 złotych. Możliwości założenia lokaty nie ma wiele, gdyż można to zrobić poprzez aplikację mobilną, ale trzeba mieć w banku założone konto. Tutaj jak w większości lokat bankowych odsetki są kapitalizowane na koniec. Bank za zerwanie lokaty przed czasem wyciąga konsekwencje w postaci utraty uzbieranych odsetek. Nasz wkład na lokacie objęty jest gwarancją bezpieczeństwa wkładu jaką daje BFG.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.