Lokaty kwartalne.

Lokaty kwartalne są dosyć popularnymi lokatami z jakich wiele osób korzysta. To właśnie lokaty kwartalne oferują nam największe na rynku stawki. W przypadku lokat kwartalnych można zdeponować pieniądze nawet na 4% w skali roku. Są to najlepsze oferty, ale jak wiadomo nie ma nic za darmo. Im oferta jest lepsza tym większe są dodatkowe warunki do spełnienia i jest więcej ograniczeń. Jednym z takich ograniczeń jest dosyć niska kwota maksymalna jaką możemy włożyć na lokatę. Mając większe oszczędności nie możemy skorzystać z tego typu lokaty. Lokując na konto kwotę w wysokości stu tysięcy złotych zazwyczaj bank zaoferuje nam oprocentowanie nie większe niż 2,5% w skali roku. Chcąc zorientować się jaka lokata jest najbardziej opłacalna warto sprawdzić rankingi internetowe. Prześledźmy ranking najlepszych lokat kwartalnych na kwotę dziesięciu złotych.

Lokaty z 4% oprocentowaniem

W rankingu znajdziemy na pierwszym miejscy trzy banki, które przy wpłacie dziesięciu tysięcy na okres trzech miesięcy gwarantują nam oprocentowanie w wysokości 4%. Przy wpłaconej kwocie uda nam się zarobić 80,78 złotych. Pierwszym z banków jest Nest Bank z Lokatą Nest Lokata Witaj. Jest to jednak lokata skierowana jedynie dla nowych klientów zakładających konto w banku. Drugim z banków, który oferuje 4% oprocentowanie lokaty jest Plus Bank z Lokatą na start. Ta lokata skierowana jest dla posiadaczy konta w banku, którzy do tej pory nie korzystali z oferty depozytowej w tymże banku. Trzecia oferta należy do Banku Millennium. Jest to oferta Lokaty Lubię to i Polecam. Z oferty mogą skorzystać posiadacze konta, którzy polecą Rachunek oszczędnościowy swojemu znajomemu, albo też są nowymi klientami, a ROR tworzą z polecenia innej osoby. Zakładając lokatę trzeba spełniać dodatkowe warunki, a mianowicie trzeba zrealizować płatności bezgotówkowe kartą na kwotę co najmniej 360 złotych przez okres miesiąca od otwarcia.

Lokaty z oprocentowaniem 3,5% i 3%.

W Idea Banku i w mBanku możemy liczyć na oprocentowanie 3,5% w skali roku. Takie oprocentowanie od dziesięciu tysięcy złotych da nam zarobek w wysokości 70,68 złotych. Oferta Idea Banku skierowana jest tylko dla nowych klientów i nosi nazwę Lokaty Happy. W przypadku Lokaty dla nowych klientów w mBanku jak sama nazwa wskazuje jest to również oferta tylko dla nowych klientów, którzy zdecydowali się na założenie konta w banku. Oprocentowanie w wysokości 3% oferuje nam BGŻ Optima. Takie oprocentowanie da nam zarobić 60,57 złotych w przeciągu tych trzech miesięcy. Lokata Bezkarna bo taką nazwę nosi oferta BGŻ Optima skierowana jest tylko dla nowych klientów, jacy zakładają w banku konto. Nieco mniejsze oprocentowanie 2,5% oferuje nam Bank Millennium. Jest to Lokata Mobilna dzięki której uda nam się zarobić nieco ponad pięćdziesiąt złotych. Z oferty mogą skorzystać tylko właściciele konta w banku, którzy używają aplikacji mobilnej. Na oprocentowanie 2,4% możemy liczyć w neoBanku. Oferta lokaty energo Lokata 3M Plus da nam zarobić niecałe pięćdziesiąt złotych i jest skierowana dla nowych klientów, którzy posiadają albo konto albo portfel depozytowy w banku.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.