Konto oszczędnościowe i lokata w BGŻ Optima

Oferty banku BGŻ Optima zainteresują nie tylko osoby zdecydowane na wpłacenie swoich oszczędności na lokatę ale także wszystkich Klientów szukających korzystnego konta oszczędnościowego. Instytucja proponuje ponadprzeciętne oprocentowanie i na tle innych usług może zainteresować nawet najbardziej wymagających usługobiorców.

Obie metody ulokowania pieniędzy są atrakcyjne pod warunkiem, że chcesz skorzystać z produktów które gwarantują bezpieczeństwo ale nie zapewniają tak wysokich zysków jak inwestycje alternatywne.

Mimo tego, że oprocentowanie kapitału na lokacie oraz na rachunku jest niższe, większość osób decyduje się by właśnie w ten sposób zarządzać swoją gotówką. Dlaczego to najchętniej wybierane produkty na rynku oszczędnościowym? Większość usługobiorców ceni sobie łatwy dostęp do tych usług, a największą zaletą są jasne warunki umowy i pewny zysk.

Lokata Bezkarna – lokata na 3 miesiące

BGŻ Optima proponuje lokatę z wysokim, stałym oprocentowaniem środków sięgającym aż 3,20%. Klient może ulokować w banku aż 100 000,00 złotych. Z lokaty skorzystają jednak tylko osoby, które są nowymi Klientami BGŻ Optimy i zdecydowały się na uruchomienie lokaty maksymalnie w ciągu 12 miesięcy od założenia konta osobistego. Lokata bezkarna charakteryzuje się możliwością wypłaty pieniędzy przez cały okres trwania umowy bez utraty odsetek. Dzięki temu to usługa bardzo elastyczna która z pewnością zainteresuje szerokie grono odbiorców.

Minimalna kwota oszczędności wymagana do otworzenia lokaty to 1000,00 złotych.

Konto oszczędnościowe – oferta dla wszystkich

Nie chcesz zakładać lokaty i szukasz oferty, która pozwoli Ci powoli rozpocząć przygodę z oszczędzaniem? Konto oszczędnościowe jest doskonałym produktem aby zacząć zbierać swój kapitał i systematycznie go powiększać w miarę swoich możliwości.

Konto oszczędnościowe zapewnia stałe oprocentowanie oszczędności o wysokości 3,00%. Warunkiem jest jednak wpłacenie nowych środków na rachunek, maksymalna wartość której dotyczy oprocentowanie to 100 000,00 złotych. BGŻ Optima nie wyznacza jednak minimalnej kwoty koniecznej do utworzenia konta oszczędnościowego.

Zadbaj o swoje pieniądze

Odkładanie pieniędzy zarówno w konkretnym celu jak i bez większego planu powinno wiązać się z świadomą decyzją dotyczącą inwestycji gotówki. Kapitał pozostawiony m.in. na tradycyjnym rachunku nie przyniesie żadnych dodatkowych zysków, a wraz z podwyższeniem inflacji może stracić. Tym samym nawet najprostsze oferty oszczędnościowe są rozwiązaniem, które warto rozpatrzyć myśląc o swoich pieniądzach.

Inwestycje alternatywne mogą zachęcać wyższymi odsetkami, musisz jednak pamiętać, że wiele z tych usług wymaga nie tylko wiedzy o rynku ale także podjęcia ryzyka. Ryzyko może dotyczyć nie tylko zysku, który nie jest zagwarantowany ale również utraty części Twoich oszczędności.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.